تور یونان

توضیحات

کشور یونان در جنوب شرق اروپا واقع شده است. زبان رسمی این کشور یونانی است و پایتخت آن آتن است. علاوه بر این شهرهای سالونیک و پاتراس نیز دیگر شهرهای مهم یونان به شمار می‌روند. سبک زندگی یونانی‌ها باعث شده تا شاخص امید به زندگی در این کشور بالا باشد.

آنها به مصرف سبزیجات و میوه و مواد مغذی، ماهی، ماهی مرکب، زیتون و روغن زیتون خیلی اهمیت می‌دهند. در فرهنگ این کشور خانواده اهمیت والایی دارد و ممکن است فرزندان پس از ازدواج نیز با خانواده‌شان زندگی کنند. در یونان بیشتر مردم پیرو مذهب ارتدکس هستند.

این کشور آب و هوایی مدیترانه‌ای دارد که هر چه سمت شمال این کشور حرکت کنید هوا خنک‌تر می‌شود. واحد پول یونان نیز یورو است.

رزرو تور یونان

برای رزرو تور یونان بهتر است از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام کنید تا بتوانید از تمام جاذبه‌های گردشگری و دیدنی این شهر دیدن کنید.

راز گیتی همواره آماده کمک به شما برای خرید تور دلخواهتان است. شما می‌توانید برای رزرو تور ایروان با کارشناسان مجرب راز گیتی در ارتباط باشید.


قیمت تور یونان

در قیمت تور یونان عوامل زیادی تاثیر دارند. فصل بهار و پاییز که به ترتیب از آوریل تا اواسط ژوئن و سپتامبر تا اکتبر است می تواند بهترین زمان سفر با تور مسافرتی یونان باشد. در این فصل‌ها آب وهوا معتدل است و جزایر و شهرهای این کشور زیاد شلوغ نمی‌شود.

همچنین قیمت تور یونان بستگی به مدت زمان سفر، هتل و فصل سفر، سفر با ویزا یا بدون ویزا و غیره بستگی دارد.بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS