تور پوکت

توضیحات

شهر پوکت در 800 کیلومتری شهر بانکوک جزیره ای وجود دارد که در واقع موقعیت یک استان را  دارد. این شهر یکی از بزرگ‌ترین مقاصد گردشگری در تایلند تبدیل شده است.

این شهر هرساله مسافران و گردشگران بسیاری را به سمت خود می‌کشد  و امروزه پوکت توانسته بیش از 5 میلیون نفر گردشگر را با هر سلیقه و هر مذهبی جذبِ خود کند. آب زلال و سواحل شگفت انگیز آن شما را متعجب خواهد کرد.

مهم‌ترین خیابان های این شهر Thalang ، Phang Nga ، Krabi ، Dibuk و Yoawarat نام دارند. تقریبا  20 تا 36 درصد از جمعیت پوکت را مسلمانان تشکیل می‌دهند.

از مناطق گردشگری پوکت به راحتی نمی‌توان گذشت. این مکان ها شامل:

معبد چالونگ، خانه بانچینپراچا، ساحل پاتونگ، تپه کائو رانگ، مجسمه بودا و غیره است.

رزرو تور پوکت

برای رزرو تور پوکت بهتر است از طریق آژانس‌های هواپیمایی اقدام کنید. شاید برایتان سوال شده باشد که بهترین فصل برای سفر به این شهر چه زمانیست؟

اگرچه تمام فصل های سال برای سفر به پوکت جذاب است اما تصمیم گیری درباره اینکه چه زمانی به پوکت سفر کنید کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. آب و هوای تایلند و پوکت کاملا استوایی است اما از ماه دسامبر تا ماه مارس را باید به عنوان بهترین زمان برای سفر به پوکت معرفی کرد.

در این منطقه سوغاتی هایی وجود دارد که می‌توانید از آنها به عنوان یادگاری به عزیزان خود هدیه دهید. این سوغاتی ها شامل جسمه‌های نماد تایلند، ظروف برنج تایلندی، شیرینی خوشمزه خائو لام تایلند، اسپای مخصوص تایلند و سس‌های خوش طعم تایلندی می‌باشد.

قیمت تور پوکت

قیمت تور پوکت به عوامل مختلفی مثل ترانسفر فرودگاهی برای رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان کاملا مسلط به زبان انگلیسی، گشت شهری رایگان و ارائه سیم‌کارت و غیره بستگی دارد.

برای سفر به پوکت می‌توانید از دو روش یعنی هواپیما و قطار استفاده کنید.

مسافرت با هواپیما قطعا ایده آل ترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید اما یک نقطه ضعف بزرگ برای این پیشنها وجود دارد و آن هم هزینه‌های نسبتا سنگینی است که شاید مایل به پرداختش نباشید. در صورتی که هیچ مشکلی برای پرداخت هزینه‌ها ندارید و سفر به پوکت با هواپیما به نظرتان پیشنهادی منطقی و مناسب است.

بعد از پیشنهاد اول یعنی هواپیما، نوبت به قطار می‌رسد، البته که سفر با قطار واقعا جذاب و دوست داشتنی است اما اگر به مقصد نهایی این سفر یعنی پوکت فکر کنید مطمئنا هیچ گزینه دیگری را برای سفر انتخاب نخواهید کرد.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS