تور پاتایا

توضیحات

پاتایا کوچک‌ترین شهر ساحلی تایلند است و در فاصله 165 کیلومتری بانکوک ایجاد شده است. دلیل شهرت شهر پاتایا در میان مردم وجود کاباره‌‌ها و انواع مکان ها برای تفریحات شبانه در خیابان واکینگ استریت است .

امروزه پاتایا یکی از مشهورترین مناطق تفریحی کشور تایلند و جهان برای گردشگران محسوب می‌شود و دارای جاذبه‌های گردشگری و مناطق فراوانی است که به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم: مینی سیام، دنیای زیر آب، بازار شناور پاتایا، موزه آنک کوسالا سالا، معبد وات فرا تای، جزیره مرجان و ساحل جومتین.

رزرو تور پاتایا

برای رزرو تور پاتایا بهتر است از آژانس‌های مسافرتی کمک بخواهید. بهترین زمان سفر به پاتایا اواسط ماه مهر تا اوایل ماه اردیبهشت است. در این بازه فستیوال‌ها و جشنواره‌های متعدد برگزار می‌گردد و هوای پاتایا نیز معتدل است.

همچنین شما برای سفر به تایلند به ویزا نیاز دارید .از جمله مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای توریستی تایلند اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه و 10 روز اعتبار، یک قطعه عکس رنگی 6*4 و پرینت 3 ماه از حساب بانکی هستند. برای اطلاع بیشتر از این مدارک، بهتر است با آژانس‌ مسافرتی راز گیتی یا سفارت تماس بگیرید.

قیمت تور پاتایا

ارزان‌ترین زمان برای سفر به پاتایا از ماه می تا سپتامبر (نیمه اردیبهشت تا اواسط مهر) است. در این زمان آب و هوای پاتایا کرم و بارندگی بسیار زیاد است اما قیمت‌ها بسیار پایین است.

با این حال قیمت تور پاتایا به عوامل متعددی مانند: تعداد روز اقامت، هتل و خدمات آن، پرواز، ایرلاین و غیره بستگی دارد.

 

 

 

 بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS