تور فرانسه

توضیحات

سالانه بیش از ۸۹ میلیون گردشگر به فرانسه سفر می‌کنند و این امر باعث معرفی این کشور به‌عنوان بزرگ‌ترین مقصد گردشگری جهان شده است. وجود جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی فراوان در این کشور باعث شده سفر به فرانسه آرزوی بسیاری از افراد باشد. کشور فرانسه در اروپای غربی نزدیک دریای مدیترانه قرار دارد. شهر پاریس پایتخت این کشور است اما اهمیت این شهر فقط به موارد گردشگری محدود نمی‌شود. پاریس پیشرفت چشم‌گیری در فرهنگ، هنر، علم، مد و تحصیل داشته است.

زبان رسمی و کاری مردم فرانسه فرانسوی بوده و ریشه آن به زبان لاتین برمی‌گردد. در بین جمعیت این کشور بیش از همه مذهب کاتولیک رواج دارد. پس از آن مسیحیان پروتستان، یهودیان و در آخر هم مسلمانان بیشترین جمعیت را دارند. از این‌ها گذشته وجود جاذبه‌های مختلفی از جمله موزه لوور، شانزلیزه، کلیسای نوتردام، پارک لوکزامبورگ و حتی گورستان پرلاشز فرانسه را دیدنی‌تر هم کرده است.


رزرو تور فرانسه

قبل از رزرو تور فرانسه شما نیاز به ویزا دارید که با آژانس مسافرتی راز گیتی شما به راحتی می‌توانید ویزای خود را دریافت کنید. آب و هوای کشور فرانسه به طور کلی معتدل است. بهترین زمان برای رزرو تور فرانسه بهار و پاییز است که هوا در معتدل‌ترین حالت خود قرار دارد. در فصل تابستان جشنواره‌های زیادی در پاریس برگزار می‌شود و به همین علت مسافران زیادی به این شهر می‌آیند.


قیمت تور فرانسه

برای سفر به فرانسه باید بودجه‌ای از پیش تعیین شده‌ای در نظر بگیرید. تور فرانسه جزو تورهای لوکس و گران قیمت محسوب می‌شود. علاوه بر آن شما نیاز به دریافت ویزا نیز دارید. اما به طور کلی قیمت تور فرانسه به نوع پرواز، هتل محل اقامت، فصل سفر و تعداد روزهای تور بستگی دارد.  همچنین خدمات سفر و ایرلاینی که با آن سفر می‌کنید در تعیین قیمت تور تاثیر دارد.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS