تور سوئیس

توضیحات

سوئیس در بخش غربی مرکز اروپا است. شهر برن پایتخت کشور سوئیس است و یکی از شهرهای پرجمعیت در این کشور محسوب می‌شود. مردم این شهر اغلب به زبان آلمانی صحبت می‌کنند.

مردم کشور سوئیس بسیار قانون مدار هستند و به وقت شناسی اهمیت زیادی می‌دهند. شهرهای زوریخ و ژنو در کشور سوئیس همواره رونق اقتصادی زیادی را داشته‌اند. به همین علت این کشور همیشه محبوبیت خاصی بین مهاجران داشته است.

شکلات بخش مهمی از زندگی مردم کشور سوئیس است به طوری که از مهمانان نیز با شکلات پذیرایی می‌شود. دین مردم کشور سوئیس اغلب مسیحی است. مردم در این کشور به طور کلی به مذاهب کاتولیک و پروتستان گرایش دارند و احترام به ادیان یکدیگر بخش مهمی از زندگی در کشور سوئیس محسوب می‌شود.

گردشگری در سال‌های اخیر توانسته رتبه بالایی را در جذب ارز آوری داشته است. به طوری که سالانه مردم زیادی برای بازدید این کشور زیبا را انتخاب و به آن سفر می‌کنند.

از جاذبه‌های گردشگری این کشور می‌توان به موزه هنرهای زیبا، موزه ساعت بایر، موزه ریتبرگ، موزه جانورشناسی، موزه آلپاین، موزه اینشتین، موزه تاریخ طبیعی، موزه تاریخ، کلیسای برن، کلیسای فرانسوی و غیره اشاره کرد.

رزرو تور سوئیس

باید این نکته را در رزرو تور سوئیس در نظر بگیرید که در فصل‌های تابستان و بهار هتل و هاستل‌ها به سرعت رزرو می‌شود. در صورتی که هدف اصلی شما صرفه جویی در هزینه‌ها است باید رزرو این تور را به ماه‌های نوامبر تا مارس موکول کنید. این ماه گردشگران کمتری به کشور سوئیس سفر می‌کنند و قیمت‌ها ارزان‌تر است.قیمت تور سوئیس

قیمت تور سوئیس در فصل‌های مختلف متفاوت خواهد بود. همچنین قیمت‌ها به موارد دیگری بستگی دارد. این قیمت شامل تمامی خدمات تور گروهی نظیر پرواز رفت و برگشت، ویزا، اقامت، گشت‌های اعلام شده، راهنمای فارسی زبان و غیره می‌شود. بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS