تور تفلیس

توضیحات

تفلیس پایتخت کشور تاریخی گرجستان است. امروزه تفلیس به دلیل آب و هوای مطلوب و موقعیت اجتماعی تبدیل به مقصد سفر برای گردشگران ایرانی شده است. جاذبه‌های دیدنی و تاریخی شهر تفلیس بسیار است. از آنها می‌توان به کلیسای جامع تثلیث تفلیس، شهربازی متاتسمیندا و بام تفلیس، پارک آبی جینو پاردایس، ناریکالا ، سد ژینوالی و غیره اشاره کرد.
زبان مردم گرجستان گرجی است و واحد پول رایج در تفلیس لاری گرجی (GEL)است. دین مردم این کشور بیش از 95 درصد مسیحی هستند.
سوغات شهر تفلیس شامل: کانتاسی (جام نوشیدنی ساخته شده از شاخ)، چاقوهای دست ساز، پاپاکی (نوعی کلاه های پشمی بزرگ و منسوجات دست باف)است.
جالب است بدانید کشور گرجستان از لحاظ شاخص‌های جهانی امنیت در رده 85 دنیا قرار گرفته و می‌توان گفت امنیت بالایی دارد. قرار داشتن گرجستان در رده 85 به این معناست که بالاتر از کشورهایی چون سوئیس، آمریکا و ایران قرار گرفته است.


رزرو تور تفلیس

برای رزور تور تفلیس شما می‌توانید از آژانس مسافرتی راز گیتی کمک بگیرید و با کارشناسان آن به صورت حضوری ویا مجازی در ارتباط باشید.
این کشور نیاز به ویزا دارد و ویزای توریستی آن فقط تا 45 روز اعتبار دارد. همچنین بهترین فصل سفر به تفلیس بهار و پاییز اوقات مناسبی برای سفر به تفلیس محسوب می‌شوند. در طی این دو فصل هوا معتدل است و بارندگی دلپذیری در جریان است.


قیمت تور تفلیس

قیمت تور تفلیس به عوامل متعددی بستگی دارد اینکه شما هتل را انتخاب می‎کنید یا هاستل سفر زمینی یا هوایی. در نتیجه نمی‌توان با قاطعیت قیمت تور تلفلیس را بیان کرد.بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS