تور باکو

توضیحات

باکو یکی از شهرهای پرجمعیت و پایتخت کشور آذربایجان است. باکو به زبان محلی یعنی جایی که باد زیاد می‌وزد. این شهر که در ساحل غربی دریای خزر قرار گرفته است یکی از نفت خیزترین شهرهای جهان است.

زبان رسمی مردم این کشور ترکی آذربایجان است و 97 درصد مردمان آنجا مسلمان هستند. از برگزاری مراسم نوروز می‌توان نزدیکی و تاثیر تاریخی فرهنگ ایران بر این شهر را مشاهده نمود و همین امر یکی از عوامل علاقه گردشگران ایرانی به باکو است.

از مناطق گردشگری و جذاب باکو می‌توان به کاخ شیروان شاه، برج های شعله، قلعه دختر، بلوار باکو، شهر قدیم باکو و غیره اشاره کرد.رزرو تور باکو

کشور آذربایجان از لحاظ آب وهوایی دارای آب و هوای گوناگونی است اما به طور کلی باکو هوای مرطوب و ملایم تری نسبت به مناطق دیگر دارد. برای رزرو تور باکو بهترین روش اقدام از طریق آژانس‌های مسافرتی است. جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می‌توانید با کارشناسان مجرب راز گیتی تماس حاصل فرمایید.

راه های دسترسی متفاوتی به باکو وجود دارد اما بهتر است برای رفتن به این شهر از مسیر هوایی استفاده کنید. برای افرادی که در استان‌های شمال غربی ایران زندگی می‌کنند استفاده از مسیر زمینی آسان‌تر بوده و مورد استقبال بیشتری قرار می‌گیرد.


قیمت تور باکو

قیمت تور باکو در زمستان و تابستان نسبت به ماه‌های دیگر سال ارزان‌تر است و بیشترین مسافر و گردشگر در ماه های بهار و پاییز به این شهر سفر می‌کنند.

با این حال قیمت و هزینه تور باکو بستگی به عوامل متفاوت دیگری همچون: هتل‌ها و خدمات، پرواز، مدت زمان سفر و غیره بستگی دارد.بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS