تور باتومی

توضیحات

تور باتومی یکی از مقاصد جذاب برای گردشگران در گرجستان است. این شهر دومین شهر بزرگ گرجستان است و یک شهر ساحلی و توریستی محصوب می‌شود. این شهر که دارای مراکز خرید زیاد، جشنواره های فصلی و همچنین سواحل دریای سیاه است.این شهر یک مقصد توریستی جذاب برای شهروندان روسیه نیز محسوب می‌شود و هر ساله از سراسر دنیا گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. باتومی دارای موقعیت جغرافیایی و آب و هوای مطلوبی در بهار و تابستان است. این شهر در غرب گرجستان واقع شده است. از آنجایی که این شهر زیبای ساحل در کنار دریای سیاه است تبدیل به یک شهر مهم تجاری در گرجستان نیز شده است. برای سفر به باتومی از طریق تور، باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید: اینکه در هتل چند ستاره و کجای شهر اقامت داشته باشید. کدام پرواز مستقیم و بهتر است؟ مناطق دیدنی باتومی کجاست؟ انتخاب رستوران و گشت شهری و طبیعت اطراف.

همراه شما خواهیم بود تا مهم ترین اطلاعات را برای تور باتومی در اختیار شما قرار دهیم.

رزرو تور باتومی

بهترین راه برای سفر به بندر باتومی، سفر همراه با تور است. شما می‌توانید تور باتومی را به راحتی در سایت راز گیتی رزرو کنید و یا به صورت تلفنی و حضوری و با کمک مشاورین سفر آژانس راز گیتی، بهترین تور باتومی گرجستان را برای خود و همراهتان انتخاب نمائید. در سایت راز گیتی با مراجعه به قسمت تورهای باتومی می‌توانید از بین تورهای مختلف و هتل های بسیار، مناسب ترین تور خود را رزرو کنید.

قیمت تور باتومی

قیمت تور باتومی به چن عامل بستگی دارد: طول مدت اقامت، تاریخ پرواز، موقعیت و ستاره هتل و خدمات تور.

بهتر است ابتدا تاریخ سفر مورد نظر خود را مشخص کنید سپس از بین تورهای مختلف مناسب ترین قیمت را متناسب با نیاز خود رزرو کنید.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS