تور ایتالیا

توضیحات

ایتالیا یکی از کشورهای محبوب در بین گردشگران و مهاجران است و در بسیاری از عرصه‌های فرهنگی، تاریخی وهنری درخشش زیادی داشته است.

این کشور که در جنوب اروپا واقع شده است در همسایگی فرانسه، اتریش و سوئیس قرار گرفته است. در ایتالیا بر خلاف اروپا خانواده نقش بسیار مهمی دارد و آنها کودکان و فرزندان خود را به همنشینی با خانواده و صله رحم دعوت می‌کنند.

آشپزی در این کشور بسیار پیشرفت داشته و ایتالیایی‌ها در پاستا پیتزا و دسرها همیشه حرف اول را می‌زنند. زبان رسمی این کشور زبان ایتالیایی است. بیش از 90 درصد مردم ایتالیا پیرو مذهب کاتولیک هستند.

شهر رم پایتخت ایتالیاست که پرجمعیت‌ترین و بزرگ‌ترین شهر این کشور محسوب می‌شود. از مناطق دیدنی و گردشگری این کشور می‌توان به برج پیزا، سینکو تره، پمپئی، کاخ کاسرتا، دولومیت و غیره اشاره کرد.

رزرو تور ایتالیا

ایتالیا به علت وجود رشته کوه های آلپ دارای آب و هوای متنوعی است. مانند سایر کشورهای مدیترانه‌ ای، آب و هوای ایتالیا نیز گرم و خشک‌ است. گرم‌‌ترین ماه سال این کشور به تیر اختصاص دارد.

با این حال برای رزرو تور ایتالیا مناسب‌ترین زمان بهار و پاییز است؛ زیرا در این فصول هوای شهرهای مختلف ایتالیا مطلوب بوده و درجه حرارت متوسطی دارد. به دلیل این که در این فصول گردشگران زیادی به ایتالیا سفر نمی کنند در نتیجه هزینه های هتل و سایر موارد کمتر خواهد بود.

برای رزرو تور ایتالیا می‌توانید با کارشناسان راز گیتی به صورت حضوری یا مجازی در ارتباط باشید.

قیمت تور ایتالیا

تور ایتالیا تقریبا جزو تورهای مقرون به صرفه است. قیمت تور ایتالیا بر اساس سه فاکتور پرواز و خطوط هوایی، هتل و نرخ یورو محاسبه می‌شود. همچنین عوامل دیگری مانند خدمات هتل، ساعت و روز پرواز و.. در قیمت تور ایتالیا تاثیرگذار است.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS