تور اسپانیا

توضیحات

اسپانیا یکی از کشورهای جنوب غربی اروپاست. کشور اسپانیا از نظر وسعت دومین کشور بزرگ اروپای غربی است که تنها کمی کوچک‌تر از فرانسه است. در ادامه معرفی کشور اسپانیا به معرفی پایتخت آن یعنی مادرید می‌پردازیم. مادرید علاوه بر میراث تاریخی یک مرکز فرهنگی و هنری بسیار مهم است.

هرچند این شهر از لحاظ توریستی بودن به پای بارسلونا نمی‌رسد. ساختمان‌های نئوکلاسیک، خیابان‌های سرزنده و شلوغ ۲۴ ساعته، رستوران‌های محبوب و زندگی شبانه پرجنب و جوش این شهر سالیانه گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشد.

دین اکثر مردم اسپانیا مسیحی کاتولیک است و همچنین زبان اسپانیایی یا کاستیایی زبان رسمی اسپانیا محسوب می‌شود. این کشور دارای آب و هوای مدیترانه‌ای و گرم و خشک است.

از مناطق گردشگری اسپانیا می‌توان به سانتیاگو دِ کامپوستلا، کوردبا، گرانادا، سویا وغیره اشاره کرد.


رزرو تور اسپانیا

بهترین فصل برای سفر و رزرو تور اسپانیا در بهار و پاییز است. تابستان نیز به دلیل روزها طولانی و نور آفتاب در بین گردشگران محبوب است. برای رزرو توراسپانیا شما باید از طریق آژانس هواپیمایی راز گیتی اقدام به سفر کنید.قیمت تور اسپانیا

قیمت تور اسپانیا در فصل‌های پاییز و زمستان ارزان‌تر خواهد بود.همچنین هزینه تور به عوامل مختلفی از جمله مدت زمان سفر، سطح اقامت، نوع تور و امکانات سفر متغیر است. اگر تمایل دارید که در این باره بیشتر بدانید با همکاران ما تماس بگیرید.

همچنین، تاریخ سفر ، نوع اقامتگاه، نوع وسیله نقلیه، شامل صبحانه و ناهار و دیدنی‌های مورد بازدید نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.

 

 

ترکیبی عالی از فرهنگ و هنر در قالب یک کلان‌شهر جهانی مدرن است. از جذابیت‌های کشور اسپانیا علاوه بر آثار تاریخی این کشور، سواحل زیبا و شگفت‌انگیز مدیترانه‌ای آن است. علاوه بر اینها زندگی شبانه بارسلونا در جهان بی‌نظیر است.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS