تور مسقط

توضیحات

شهر مسقط  پایتخت کشور عمان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای عمان است. عمان یکی از زیباترین کشورهای خاورمیانه به شمار می‌آید که علاقه بسیاری به حفظ روابط خود با ایران دارد به همین علت هتل‌های توریستی ایرانی را برای گردشگران ایران فراهم کرده است.

به دلیل همجوار بودن با دریا شغل‌های متعددی برای مردم این کشور شده است. بیشترین کار پردرآمد مردم مسقط  تجارت، نجاری، ماهیگیری و صنعت است. همچنین این شهر به تعدادی از کارها مشهور است از‌جمله این کارها می‌توان به طلا سازی، صنایع دستی و نقره سازی اشاره کرد.

از بهترین جاذبه‌های توریستی این شهر می‌توان به مسجد جامع سلطان قابوس، کوه اخضر، استخر بیمه و غیره اشاره کرد.

رزرو تور مسقط

برای رزرو تور مسقط باید از آژانس‌های هواپیمایی اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می‌توانید با کارشناسان راز گیتی در ارتباط باشید. شاید برایتان سوال شود بهترین زمان سفر به مسقط چه زمانی است؟

عمان کشوری گرمسیری است و در تابستان آب و هوایی بسیار گرم دارد. به همین دلیل اکثر گردشگران نیمه دوم سال را برای رفتن به آنجا انتخاب می‌کنند. البته در نظر داشته باشید که به همین دلیل قیمت تورعمان در زمستان افزایش پیدا می‌کند و در این ایام بخواهید سفر کنید باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید.

اصلی‌ترین راه سفر به عمان از طریق هواپیما است. امروزه تعداد پروازها از ایران به مسقط زیاد شده است و از شهرهایی مانند شیراز، تهران، اهواز و اصفهان می‌توان به این کشور سفر کرد.

قیمت تور مسقط

قیمت تور عمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل مسلما در قیمت نهایی تور شما تاثیر زیادی خواهند گذاشت که شامل: فصل سفر، نوع هتل و خدمات آن، تعداد روز اقامت و غیره است.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS