قبرس

توضیحات

کشور قبرس شمالی یک جزیره خودمختار واقع در جنوب کشور ترکیه است. مردم قبرس شمالی اکثرا مسلمان و مسیحی هستند و زبان رسمی این کشور ترکی قبرسی است ولی برخی از مردم به زبان یونانی نیز آشنایی دارند.

هزینه زندگی در قبرس نسبت به کشور های اروپایی پایین‌تر است.این کشور یکی از امن‌ترین کشور‌های جهان با نرخ بیکاری زیر ۵ درصد است که همین امر باعث افزایش مهاجرت به قبرس شده است.

قبرس شمالی جاذبه‌های تفریحی و تاریخی فراوانی دارد، از سواحل شنی و صخره‌ای گرفته تا شهرهای تاریخی و توریستی که می‌تواند بهترین سفر را برای شما به ارمغان بیاورد. نیکوزیا، گرینه و فاموگوستا از زیباترین شهرهای قبرس شمالی هستند که گردشگران را به خود جذب می‌کنند.

رزرو تور قبرس شمالی

برای رزرو تور قبرس شمالی بهتر است از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام کنید. رازگیتی در کنار شماست تا با ارائه بهترین تورها خاطرات خوبی را تقدیمتان کند. برای رزرو هم می‌توانید به حضوری به دفتر ما مراجعه کرده و هم به صورت تلفنی ثبت نام اولیه خود را انجام دهید. اگر هم خواهان کسب اطلاعات بیشتر در این باره هستید با کارشناسان ما صحبت کنید.

قیمت تور قبرس شمالی

قیمت تور قبرس شمالی بسته به زمان سفر و خدمات تور متغیر است. لذا بسته به زمانی که سفر می‌کنید مبلغ متغیری باید پرداخت کنید. البته که درجه هتل و ایرلاین نیز در تعیین قیمت تور قبرس شمالی تاثیر دارد. اگر خواهان کسب اطلاعات بیشتر در این باره هستید می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS