تور آلانیا

توضیحات

تور آلانیا یک مقصد جذاب و جدید تورهای تفریحی ساحلی در کشور ترکیه است. این شهر در سواحل جنوبی کشور ترکیه واقع شده است و دارای هتل های بزرگ و مجلل ساحلی و تفریحی است. هر ساله از سراسر گردشگران زیادی برای گذران اوقات تابستانی و تفریحات دریایی به آلانیا سفر می‌کنند. آلانیا در موقعیت جغرافیایی نزدیک آنتالیا واقع شده و آب و هوای مطلوبی در بهار و تابستان است. برای سفر به این شهراز طریق تور آلانیا، بهتر است چند نکته را بدانید: اینکه در چه نوع هتل و چند ستاره اقامت داشته باشید. کدام پرواز بهتر و نزدیک تر است؟ خدمات هتل شامل چیست؟ و انتخاب رستوران و تفریحات ساحلی.

در اینجا همراه شما خواهیم بود تا کاربردی ترین اطلاعات را برای تور آلانیا در اختیار شما قرار دهیم.

رزرو تور آلانیا

برای سفر به آلانیا، بهترین روش، رزرو تور از طریق آژانس مسافرتی است. شما می‌توانید تور آلانیا را به راحتی در سایت راز گیتی رزرو کنید یا همچنین به صورت تلفنی و حضوری و با کمک مشاورین سفر آژانس راز گیتی، مناسب ترین تور آلانیا را انتخاب کنید. شما می‌توانید در سایت راز گیتی با مراجعه به قسمت تورهای ترکیه/تور آنلانیا، همه تورهای آلانیا را ملاحظه کنید و از طریق سایت یا تلفنی به راحتی تور خود را رزرو کنید.

قیمت تور آنتالیا

قیمت تور آلانیا بستگی به چند عامل مهم دارد: مدت اقامت، ستاره هتل و خدمات آن (all/uall)، خدمات تور و تاریخ اجرای تور بستگی دارد. بهتر است ابتدا تاریخ مورد نظر سفر خود را مشخص کنید سپس از بین تورهای مختلف مناسب ترین گزینه را با نیاز خود را انتخاب کنید.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS