تورهای عمان

توضیحات

کشور عمان دارای رشته کوه‌های بزرگ و جلگه و دشت‌های بسیار است. عمان در غرب با کشورهای امارات و عربستان، از جنوب با یمن، از شمال به ایران (تنگه هرمز) در همسایگی است و از شرق به دریای عمان می‌رسد. دین اکثر ساکنین این کشور اسلام است.

زبان آنها عربی و واحد پولشان ریال عمان است. آب و هوای عمان بیابانی گرمسیری است و می‌توان گفت که شبیه به شهرهایی همچون دبی و لاپاز (مکزیک) است.

تابستان عمان گرمای طاقت فرسایی را دارد.همچنین بیشتر توریست ها و گردشگرها در زمستان به عمان سفر می‌کنند و هزینه هتل‌هاو هاستل‌ها افزایش پیدا می‌کند.برای گردشگری عمان باید اول شهر مسقط که پایتخت این کشور است را در اولویت قرار دهید. از موارد گردشگری و تفریحی دیگر می‌توان به صلاله، جزیره ماسیره، بهلاء و غیره اشاره کرد.

رزرو تور عمان

خوشبختانه برای سفر به عمان نیازی به ویزا نیست و به محض ورود به خاک این کشور ویزا صادر می‌شود. برای ارتباط با کارشناسان آژانس هواپیمایی راز گیتی می‌توانید به صورت حضوری یا تلفنی با آنها در ارتباط باشید.

قیمت تور عمان

به طور کلی سفر به عمان ارزان است ولی واحد پول عمان یعنی ریال عمان با افت ارزش ریال ایران ممکن است کمی باعث بیشتر شدن هزینه بشود.

اما عوامل دیگری می‌تواند در قیمت تور عمان موثر باشد مانند تعداد روز اقامت، هتل و خدمات آن، فصل سفر و غیره .

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS