تورهای روسیه

توضیحات

روسیه یکی از پهناو‌ر‌ترین کشورهاست که در شمال اوراسیا قرار دارد. بیشتر مناطق این کشور سردسیر است. زبان رسمی مردمشان روسی است و واحد پول این کشور روبل است.

با رزرو تور روسیه و سفر به پایتخت این کشور یعنی مسکو می‌توانید با بازدید از مکان های دیدنی تاریخی موزه مراکز خرید و.. سفری جذاب را تجربه کنید. چند مورد از معروفترین مکان های دیدنی و گردشگری مسکو می‌توان به : موزه کاخ کرملین، میدان سرخ، مرکز خرید اوکاتنی راید، باغ وحش مسکو، تپه‌های اسپرو و.. اشاره کرد.


رزرو تور روسیه

تور روسیه شامل بازدید از شهرهای مسکو و سن پترزبورگ است. برای رزرو تور روسیه شما باید از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام به تهیه بلیط هواپیما کنید. روسیه یک کشور با آب و هوای بسیار سرد است اما در روزهای بهار و تابستان این کشور آب و هوای بسیار مطلوبی دارد.

 اگر قصد سفر به مسکو را دارید بهترین زمان برای سفر بین ماه های تیر تا شهریور است. برای رزرو تور روسیه آژانس مسافرتی راز گیتی همواره آماده پشتیبانی به شما عزیزان است.


قیمت تور روسیه

شاید برایتان جالب باشد که بدانید عوامل تاثیرگذار بر قیمت تور روسیه کدام موارد است. این موارد شامل هزینه ویزا، نرخ تبدیل ارز به ریال، قیمت بلیط هواپیما، تعداد ستاره‌های هتل اقامت و خدمات آن است.

 

 


بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS