تورهای ترکیه

توضیحات

تور ترکیه، آسان ترین انتخاب برای تجربه یک سفر اروپایی است که نیازی به ویزا ندارد. همسایگی این کشور با ایران باعث شده تا جز مقصدهای نزدیک و ارزان برای گردشگران ایرانی باشد. موقعیت جغرافیایی ترکیه باعث شده تا در جهان از اهمیت بالایی برخوردار باشد چرا که محل اتصال دو قاره پهناور آسیا و اروپا ست. آب و هوای معتدل و مدیترانه ای آن، عدم نیاز به ویزا، نزدیکی مسافت به ایران و شباهت‌های فرهنگی و اقتصادی (ارزان بودن) تنها بخشی از دلایل انتخاب تور ترکیه به عنوان یک سفر خارجی برای توریست‌های ایرانی است. تمامی فصول برای سفر به ترکیه مناسب است. اما بهترین زمان سفر به آن بستگی به مکان و فعالیت هایی است که انتخاب می‌کنید. هرچند به طور کلی بهترین زمان سفر به ترکیه به لحاظ آب و هوایی بهار، ابتدای تابستان و پاییز است. 

شهرهای مهم تور ترکیه

هر شهر ترکیه مناسب یک سری فعالیت ها و تفریحات است.

قیمت تور ترکیه

تورهای ترکیه قیمت‌های بسیار متفاوتی دارند. اما در کل هزینه آن نسبت به سایر تورهای خارجی ارزان‌تر است. عوامل مختلفی در قیمت این تور برای ایرانی‌هایی که ترکیه را به عنوان مقصد سفر خارجی خود انتخاب می‌کنند موثر است.

در اینجا مهم‌ترین عوامل تاثیر گزار بر قیمت تورهای ترکیه را برخواهیم شمرد:

  •  مدت زمان سفر: اکثرا تورهای استانبول، آنکارا و وان 3شب هستند و تورهای آنتالیا، کوش آداسی، مارماریس، بدروم و ازمیر فقط بصورت 7 روزه
  • نوع پرواز: ایرلاین داخلی یا خارجی و پرواز مستقیم یا غیر مستقیم
  • ستاره هتل: مهم‌ترین عامل تعیین کننده در هزینه اقامت
  • فصل سفر: در تعطیلات نوروزی و تابستانی تقاضا افزایش پیدا می‌کند و به تبع آن قیمت نیز بالاتر است.

 

قیمت تور ترکیه لحظه آخری ارائه شده توسط آژانس‌ مسافرتی راز گیتی به صورتی است که همه گردشگران بتوانند هزینه تور ترکیه را به راحتی با بودجه خود تنظی کنند و آن را تهیه کنند. با توجه به تجربه و قدرت آژانس‌ مسافرتی راز گیتی، مسافران می‌توانند همواره با تضمین کمترین قیمت، تور ترکیه رزرو کنند.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS