تورهای امارات

توضیحات

امارات متحده عربی یک کشور پادشاهی در جنوب غرب آسیا و بخشی از منطقه خاورمیانه است. امارات در جهان به قطب تجارت و یکی از مقاصد جهانگردان جهان تبدیل شده است.

پایتخت این کشور ابوظبی است و زبان رسمی امارات عربی است. واحد پول این کشور درهم است.

این کشور همچون اغلب کشورهای حاشیه خلیج فارس، آب‌وهوایی گرم و بیابانی دارد. بااین‌حال به خاطر نزدیکی به خلیج فارس، شرجی بودن هوا هم از ویژگی‌های مهم این کشور است. سرمایه گذاری‌های عظیم این کشور را به یکی از قطب‌های گردشگری خلیج فارس و حتی جهان تبدیل کرده است.

جالب است بدانید کمتر از نیمی از اماراتی‌ها، اصالت اماراتی دارند و بقیه، مهاجرین کشورهای دیگر از جمله ایران و بحرین و هند هستند. دین بیش از 95 درصد از اهالی امارات، اسلام است. مردم این کشور بسیار مهربان و خونگرم هستند.

رزرو تور امارات

بیشترین درخواست برای امارات رزرو تور دبی می‌باشد. چرا که این شهر دارای مناطق گردشگری و دیدنی فراوانی است. برای رفتن به این کشور حتما باید ویزا داشته باشید و این ویزا تا 14 روز اعتبار دارد.

برای درخواست ویزای امارات باید بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل، کپی پشت و روی کارت ملی، کپی از تمامی صفحات شناسنامه و فرم درخواست ویزای امارات به سفارت این کشور ارائه شود. حدودا در 3 روز کاری به درخواست ویزای امارات پاسخ داده می‌شود.

با توجه به اینکه آب و هوای امارات گرم و خشک است، قطعا فصول پائیز و زمستان بهترین زمان سفر به امارات می‌باشد.

قیمت تور امارات

قیمت تور امارات به 3 مورد مهم شامل خطوط هوایی، هتل محل اقامت شما و نرخ روز درهم بستگی دارد. معمولا فقط 2 ایرلاین ماهان و ایران ایر به سمت دبی پرواز می‌کنند. هزینه هتل‌های امارات بر حسب درهم محاسبه می‌شود. توجه داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه به مرکز شهر نزدیک باشد باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید.
بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS