تورهای ارمنستان

توضیحات

ارمنستان یکی از کشورهایی است که به علت مرز مشترک خود با ایران سالانه گردشگران ایرانی زیادی به این کشور سفر می‌کنند. پایتخت ارمنستان شهر زیبای ایروان است. مردم این کشور بسیار مهربان و خونگرم هستند و به زبان ارمنی صحبت می‌کنند. همچنین واحد پول این کشور درام است.

از مهم ترین شهرهای کشور ارمنستان می‌توان به ایروان، گیومری، اچمیادزین، وانادزور، هرازدان، آبوویان، آرتاشات، کاپان، آرماویر و گاوار اشاره کرد.

ارمنستان دارای مکان‌های تفریحی و تاریخی و گردشگری فراوانیست که شامل: دریاچه سوان، باغ گیاه‌ شناسی ایروان،مرکز تفریحی کوئست روم، دنیای آبی ایروان، موزه تاریخ ارمنستان،موزه ماتناداران،موزه اربونی و غیره است.

رزرو تور ارمنستان

برای رزرو تور ارمنستان شما می‌توانید به راحتی از طریق آژانس مسافرتی راز گیتی اقدام کنید. برای ورود به این کشور شما نیازمند ویزا هستید. از نظرشرایط آب‌وهوایی بهترین زمان سفر به ارمنستان فصل بهار و تابستان است که هوا کاملا خنک و معتدل است کسانی که علاقه‌مند به طبیعت گردی هستند به این کشور توریستی و زیبا سفر می‌کنند.

قیمت تور ارمنستان

طبیعتا هرچه امکانات رفاهی بیشتر باشد قیمت تور ارمنستان هم بیشتر خواهد شد. از جمله عواملی که بر روی قیمت تور موثر هستند می‌توان به نوع سفر زمینی یا هوایی، نوع وسیله نقلیه (اتوبوس ویژه یا عادی، پرواز فرست‌کلاس یا اکونومی)، تعداد روز و شب‌های اقامت، محل اقامت (هتل، هتل آپارتمان، اقامتگاه)، تعداد وعده‌های غذایی (صبحانه، نهار، شام )، برنامه تفریحی تور و غیره اشاره کرد.بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS