تور تفلیس و باتومی (ترکیبی)

توضیحات

تفلیس پایتخت کشور تاریخی گرجستان است. امروزه گرجستان به دلیل آب و هوای مطلوب و موقعیت اجتماعی تبدیل به مقصد سفر برای گردشگران ایرانی شده است. جاذبه‌های دیدنی و تاریخی گرجستان بسیار است. از آنها می‌توان به  کلیسای جامع تثلیث تفلیس، شهربازی متاتسمیندا و بام تفلیس، پارک آبی جینو پاردایس، ناریکالا ، سد ژینوالی و غیره اشاره کرد.

زبان مردم گرجستان گرجی است و واحد پول رایج در تفلیس لاری گرجی (GEL)است. دین مردم این کشور بیش از 95 درصد مسیحی هستند.

سوغات این کشور شاملکانتاسی (جام نوشیدنی ساخته شده از شاخ)، چاقوهای دست ساز، پاپاکی (نوعی کلاه های پشمی بزرگ و منسوجات دست باف)است.

جالب است بدانید کشور گرجستان از لحاظ شاخص‌های جهانی امنیت در رده 85 دنیا قرار گرفته و می‌توان گفت امنیت بالایی دارد. قرار داشتن گرجستان در رده 85 به این معناست که بالاتر از کشورهایی چون سوئیس، آمریکا و ایران قرار گرفته است.

رزرو تور تفلیس و باتومی

برای رزور تور تفلیس و باتومی شما می‌توانید از آژانس مسافرتی راز گیتی کمک بگیرید و با کارشناسان آن به صورت حضوری ویا مجازی در ارتباط باشید.

این کشور نیاز به ویزا دارد و ویزای توریستی آن فقط تا 45 روز اعتبار دارد. همچنین بهترین فصل سفر بهار و پاییز اوقات مناسبی برای سفر به تفلیس محسوب می‌شوند. در طی این دو فصل هوا معتدل است و بارندگی دلپذیری در جریان است. 

قیمت تور تفلیس و باتومی

قیمت تور تفلیس و باتومی به عوامل متعددی بستگی دارد اینکه شما هتل را انتخاب می‎کنید یا هاستل سفر زمینی یا هوایی. در نتیجه نمی‌توان با قاطعیت قیمت تور تلفلیس و باتومی را بیان کرد.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS